BİM’E ÖZEL MARKALAR

BİM mağazaları en sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara uygun hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz etler ile et ürünleri, en taze ve sağlıklı sütlü mamuller, zengin ve yöresel peynir çeşitleri, en kaliteli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor.

Kategori

Temizlik Malzemeleri

Eviniz ve çamaşırlarınız mis gibi tertemiz!

Geniş ürün yelpazesi, yüksek kalite ve düşük fiyat avantajı ile evinizin ve eşyalarınızın bakım ve hijyeni sağlamanıza yardımcı olacak çeşitli temizlik ürünlerini reyonlarımızda siz müşterilerimize sunmaktayız. Çamaşır yumuşatıcıları ve deterjanlarından bulaşık makinası tabletine, çamaşır suyundan yüzey temizleyiciye ve temizlik bezine kadar birçok ürün çeşidi kolaylıkla ulaşabileceğiniz BİM reyonlarında sizi beklemektedir.

Ürünlerimizin tamamı bağımsız gözlem laboratuvarlarında düzenli olarak analiz edilmektedir. Ürünlerimizin pahalı emsallerinden tek farkı ulaşılabilir fiyattır.

BİM olarak, pek çok üründe piyasa lideri olmanın sorumluluğu ile kalitemiz ve fiyat stratejimizden taviz vermemekte kararlıyız!

X

Paylaşmak için 0 ürün eklediniz.(Toplam 0 ürün)