BİM’E ÖZEL MARKALAR

BİM mağazaları en sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara uygun hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz etler ile et ürünleri, en taze ve sağlıklı sütlü mamuller, zengin ve yöresel peynir çeşitleri, en kaliteli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor.

Kategori

Meyve & Sebze

Sebze-meyve reyonlarımızda yüksek kalitede, sağlıklı ve bulabileceğiniz en taze ürünler en uygun fiyata sunulmaktadır. Üretim, paketleme ve depolama süreçleri hijyenik ve güvenilir koşullarda gerçekleştirilmektedir. Üretim de dahil olmak üzere bütün aşamalarda sürdürülebilirliğe dayalı, doğaya ve çevreye zararı asgari düzeye indiren, kaynakların sorumlu kullanımını önemseyen bir anlayış benimsenmektedir. BİM kalitesine uygun bir üretim için sebze ve meyvelerin tarladan sofraya kadar izlenebilirliği sağlanmaktadır. 

Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki en iyi yetiştiricilerin bilgisini ve emeğini, BİM’in yüksek lojistik gücüyle birleştirerek tüm mağazalarımızda aynı standarda sahip ürünler bulundurmakta ve size meyve ve sebzenin en tazesini ulaştırmaktayız. 

X

Paylaşmak için 0 ürün eklediniz.(Toplam 0 ürün)