BİM’E ÖZEL MARKALAR

BİM mağazaları en sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara uygun hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz etler ile et ürünleri, en taze ve sağlıklı sütlü mamuller, zengin ve yöresel peynir çeşitleri, en kaliteli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor.

Kategori

Yağlar ve Soslar

Sole Ayçiçek Yağı: Ayçiçeği bitkisinin çekirdeklerinden, diğer bir deyişle tohumlarından elde edilen, açık sarı renkli ve hafif bir tada sahip bitkisel bir yağdır. Yapısında bol miktarda doymamış yağ asidi barındırır. Tüm sıcak yemek ve kızartmalarınızda güvenle tüketebilirsiniz.
Sırım Sızma Zeytinyağı: Zeytin meyvesinin bütün vitamin ve minerallerini içeren bitkisel bir yağdır. Sızma zeytinyağlarını diğer yağlardan ayıran en önemli özellik, bu grupta yer alan ürünlerin kimyasal ekstraksiyon ve rafinasyon yapılmadan sadece filtre edilerek en saf haliyle tüketime sunulmasıdır. Tüm soğuk yemekler, kahvaltı ve salatalarda güvenle tüketebilirsiniz.
Sırım Riviera Zeytinyağı: Tüm sıcak yemek ve kızartmalarda güvenle tüketebileceğiniz doğal zeytinyağıdır. Sırım Zeytinyağı ürünlerimiz Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin (TTKD) 2019 yılı “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” ödülüne sahiptir.

X

Paylaşmak için 0 ürün eklediniz.(Toplam 0 ürün)