BİM’E ÖZEL MARKALAR

BİM mağazaları en sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara uygun hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz etler ile et ürünleri, en taze ve sağlıklı sütlü mamuller, zengin ve yöresel peynir çeşitleri, en kaliteli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor.

Bakliyat & Unlu Mamüller

Sofralarımızın vazgeçilmezi olan bakliyatlar; BİM’in yüksek kalite, düşük fiyat anlayışıyla evlerinize girer. Bu grupta yer alan makarna, ekmek ve pirinç gibi temel tüketim maddeleriyle birlikte, yufka, krem şanti, puding gibi çeşitlerimizle de her ihtiyacınıza cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

Başta ekmek çeşitleri ve sandviçler olmak üzere BİM unlu mamulleri, Türkiye’nin dört bir yanında titiz kriterlerle belirlediğimiz fırınlarda, BİM’in yüksek kalite ve hijyen standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Satın alma gücümüz ve akıllı dağıtım sistemimizle unlu mamullerimiz daima yüksek kalite ve düşük fiyat avantajıyla siz değerli müşterilerimizle buluşmaktadır.

X

Paylaşmak için 0 ürün eklediniz.(Toplam 0 ürün)