BİM’E ÖZEL MARKALAR

BİM mağazaları en sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara uygun hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz etler ile et ürünleri, en taze ve sağlıklı sütlü mamuller, zengin ve yöresel peynir çeşitleri, en kaliteli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor.

Bakliyat & Unlu Mamüller

Sofralarımızın bir diğer vazgeçilmezi olan bakliyatlar BİM’in yüksek kalite, düşük fiyat anlayışıyla evlerinize giriyor. Bu grubta makarna, ekmek ve pirinç gibi temel tüketim maddelerinin yanı sıra, yufka, krem şanti, puding gibi çeşitlerimizle de sizin ve ailenizin her ihtiyacına cevap vermeyi hedefliyoruz.

Tüm BİM unlu mamulleri, özellikle ekmek çeşitleri ve sandviçler, Türkiye’nin dört bir yanında titiz kıstaslarla belirlediğimiz fırınlarda ve en hijyenik koşullarda BİM’in yüksek kalite standartarında üretiliyor. Alım gücümüz ve akıllı dağıtım sistemimizle unlu mamullerimiz daima yüksek kalite ve düşük fiyat avantajiyla siz değerli müşterilerimizle buluşuyor

X

Paylaşmak için 0 ürün eklediniz.(Toplam 0 ürün)